w Nowym Dworze Gdańskim
  • image016skadr.jpg
  • image040skadr.jpg
  • image013skadr.jpg
  • image041skadr.jpg
  • image038skadr.jpg
  • image035skadr.jpg
  • image029skadr.jpg
  • image010skadr.jpg
  • image034skadr.jpg
  • image003skadr.jpg
  • image025skadr.jpg
  • image039skadr.jpg
  • image030skadr.jpg
  • image020skadr.jpg
  • image002skadr.jpg
  • image021skadr.jpg
  • image011skadr.jpg
  • image014skadr.jpg
  • image017skadr.jpg
  • image024skadr.jpg
  • image026skadr.jpg
  • image019skadr.jpg
  • image027skadr.jpg
  • image001skadr.jpg
  • image042skadr.jpg
  • image037skadr.jpg
  • image015skadr.jpg
  • image022skadr.jpg
  • image036skadr.jpg
  • image033skadr.jpg
  • image018skadr.jpg
  • image006skadr.jpg
  • image009skadr.jpg
  • image031skadr.jpg
  • image007skadr.jpg
  • image012skadr.jpg
  • image028skadr.jpg
  • image023skadr.jpg
  • image004skadr.jpg
  • image032skadr.jpg
  • image005skadr.jpg
 

 dziennik elektroniczny           

Aktualności

Konkurs geograficzny - lista

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO 15.12.2016

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Adres

1

Wiktoria Oliwia Kowitz

Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

2

Adam Terlikowski

Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

Martin Mikołaj Zawadzki

Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie

Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna

Karolina Anna Kajer

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

Marcel Słomiński

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

Joanna Sobolewska

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

Bartosz Sobolewski

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

Tomasz Piotr Sobuń

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

Jan Witold Zapolski-Downar

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Wybickiego 32

10 

Michał Sajkowski

Zespól Szkół nr 2, Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Malborku

Malbork 82-200,

Al. Wojska Polskiego 479

11 

Dominika Urbańska

Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II, Publiczne Gimnazjum Katolickie w Malborku

Malbork 82-200,

ul. Reymonta 24

12 

Joanna Dębowska

Zespół Szkół w Starym Polu, Gimna-zjum im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

13 

Konrad Głąb

Zespół Szkół w Starym Polu, Gimna-zjum im. Generała Józefa Bema

Stare Pole 82-220,

ul. Gen. J. Bema 6

Statystyki:

81.5%Poland Poland
10.1%Germany Germany
5.1%United States United States
1.5%Russian Federation Russian Federation
0.5%United Kingdom United Kingdom
0.2%Norway Norway
0.2%Ireland Ireland
0.1%Slovakia Slovakia
0.1%Romania Romania
0.1%Czech Republic Czech Republic

Dzisiaj: 5
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 9
Poprzedni tydzień: 53
Bieżący miesiąc: 300
Poprzedni miesiąc: 342
Ogółem: 32361

Partnerzy:

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Wspierają nas:

wtorek, 26, wrzesień 2017

Designed by LernVid.com